Bizi daha yakından tanıyın

Güngör Akdoğan Yapı 1980 yılında Türkiye'de izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne ısı, su ve ses yalıtım malzemelerinin pazarlama satış ve dağıtım sürecinde öncülüğü üstlenmiş ve güvenilir ticaret anlayışıyla lider marka konumuna yükselmiştir. bugün yalıtım malzemelerinde, 40 senelik tecrübesiyle, eksiksiz ürün çeşitliliğiyle ve farklı lokasyonlarda 72.000 m³ kapalı stok hacimli depolarıyla, sektörünün pazarlama/satış/dağıtımda lider firmasıdır.
  • Uzman Kadro
  • Kaliteli Ürün
  • Dürüst Ticaret
  • Yüksek Performans
  • Rekabetçi Fiyat
  • 7/24 Teknik Destek

Güvenin Adresi,
En İyiler Burada!

Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye'deki tüm iş ortaklarımıza, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet üretiyoruz.

Neler Yaptık?

Hizmetimize, ürünlerimizin kalitesine ve profesyonelliğine güvenebilirsiniz.

37Yıllık Tecrübe
134Mutlu Müşteri
96kÜrün Satışı
290Tamamlanan Proje

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güngör Akdoğan ülkemizde izolasyon bilincini artırarak, kaliteli yapı malzemelerini yaygınlaştırır; çevreye duyarlılık, tasarruf ve ulusal çıkarları her zaman en öncelikli değer olarak kabul eder.
Kurulduğu günden itibaren ısı, su ve ses yalıtımı konusunda ürün yapan, çözüm üreten uzman kadroya sahip olan şirketimiz için hedefimiz daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
97

Stok Durumu

94

Uygun Fiyat Politikası

96

Tecrübeli Yetkin Personel

Join our happy customers

You can trust our watches and the quality and professionalism of our products.